Mgr. Martin Čajka

advokát / společník

Ještě před magisterskými zkouškami na právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně si Martin stačil udělat bakalářský titul v oboru práva mezinárodního obchodu. Bakalářskou práci věnující se sporu o průmyslový vzor Apple vs. Samsung psal už jako student druhého ročníku magisterského studia.

 +420 721 766 346
 martin.cajka@3advokati.cz
ygz2bn7
File:LinkedIn logo initials.png - Wikipedia LinkedIn profil

I z toho je jasné, že Martina právo pohltilo od samého začátku. Logickým vyústěním po studiích tak byla dlouholetá praxe ve věhlasné advokátní kanceláři Grobelný, Skřipský a partneři. Tady se specializoval hlavně na všechny aspekty občanského práva, klienty před soudy po celé ČR však zastupoval i v případech trestních nebo správních deliktů.

Kdyby se nestal advokátem, byl by úspěšným byznysmenem. Svědčí o tom jeho angažování v úspěšných projektech Realizace dotací s.r.o., kde pomáhá firmám dosáhnout na dotace z EU nebo IVVA – volejbalové asociace pořádající mezinárodní turnaje ve volejbale. Nápady na efektivní řešení Martin vymýšlí nejen pro své klienty, ale i jako tvůrce hry ve fotbale, který je jeho celoživotní vášní.